eFines aplikacja - klienci.

Czym jest aplikacja eFines? Wiele ofert pożyczek w jednym miejscu

W życiu pojawiają się różne sytuacje, które wymagają nieprzewidzianych wydatków. Co wtedy zrobić? Skorzystać z szybkiej pożyczki, ale jednocześnie zadbać o to, aby była ona bezpieczna! Na szczęście w dzisiejszych czasach to żaden problem. Uzyskać pieniądze na dowolny cel można nawet bez wychodzenia z domu – wystarczy skorzystać z komputera lub smartfona. Jednym z rozwiązań, które pozwala porównać dostępne oferty pożyczek i podpisać najkorzystniejszą umowę, jest aplikacja eFines. Przeczytaj dalej, jak z niej skorzystać i czy to bezpieczne.

Aplikacja eFines – jak to właściwie działa?

Jak mówią twórcy aplikacji eFines, powstała ona jako odpowiedź na potrzeby finansowe klientów. Elektroniczny system porównuje oferty różnych banków i firm udzielających pożyczek, tak, aby można było wybrać najkorzystniejszą z nich, biorąc pod uwagę indywidualne preferencje. Co ważne, aplikacja eFines umożliwia też skorzystanie z pomocy eksperta finansowego. Odpowie on na wszelkie pytania i pomoże dokonać wyboru pożyczki. To szczególnie istotne z punktu widzenia osób, które zupełnie nie znają się na zagadnieniach związanych z finansami i dla których zapisy w umowach są niezrozumiałe. Konsultacja z ekspertem da pewność, że podjęło się optymalną decyzję w kwestii pożyczki.

Masz już ogólne pojęcie na temat tego, czym jest aplikacja eFines. Jak jednak w praktyce wygląda korzystanie z niej? Przede wszystkim należy przejść na stronę eFines lub pobrać aplikację na telefon/tablet. Jeżeli Twój sprzęt posiada system Android – aplikację pobierzesz ze sklepu Google Play. Jeżeli Twój sprzęt posiada system iOS – przejdź do App Store. Gdy już zainstalujesz aplikację, pora się zarejestrować. Do założenia konta potrzebny będzie adres e-mail, numer telefonu i stworzone przez Ciebie hasło. Konto będzie wymagało weryfikacji – mailowo i kodem SMS. Gdy już założysz konto, możesz się zalogować. 

Aplikacja eFines – szybko i bezpiecznie

Samo wnioskowanie o pożyczkę jest dziecinnie proste, ponieważ twórcy aplikacji zadbali o to, aby skrócić formalności do koniecznego minimum. Wybierz kwotę pożyczki, która Cię interesuje, a także odpowiadającą Ci liczbę rat. Aplikacja pokaże Ci i porówna różne oferty. Wybierz tę ofertę, która jest dla Ciebie najkorzystniejsza, uzupełnij dane oraz wniosek i poczekaj na decyzję pożyczkodawcy. Otrzymasz też wiadomość e-mail z potwierdzeniem złożenia wniosku od wybranego pożyczkodawcy, a gdy pomyślnie przejdziesz ocenę zdolności kredytowej, to w Twoim profilu pojawi się oferta pożyczki, z której będziesz mógł skorzystać. W aplikacji eFines możesz śledzić statusy wszystkich bieżących wniosków.

Warto także w tym miejscu zwrócić uwagę na to, że wszystkie dane, które podajesz w aplikacji, są odpowiednio zabezpieczone od strony technicznej i organizacyjnej.

Na pewno zastanawiasz się, w jaki sposób otrzymasz pieniądze, gdy Twój wniosek o pożyczkę zostanie pozytywnie rozpatrzony. Są dwie możliwości. Kwota trafi na numer konta bankowego podany przez Ciebie we wniosku lub pieniądze otrzymasz w formie czeku GIRO. Wtedy środki możesz wypłacić w dowolnej placówce pocztowej. Jest to rozwiązanie szczególnie dobre na przykład dla osób starszych. 

Kredyt lub pożyczka w eFines – jakie warunki trzeba spełnić, aby je otrzymać?

W zależności, czy ubiegasz się o pożyczkę, czy o kredyt, musisz oczywiście spełnić pewne warunki. W przypadku pożyczki jest ich niewiele: musisz mieć ukończone 18 lat, posiadać polskie obywatelstwo i dowód osobisty. Jeżeli ubiegasz się o kredyt musisz jeszcze przedstawić dokument potwierdzający źródło i wysokość uzyskiwanego dochodu.

Jak sam widzisz, pożyczanie pieniędzy online jest naprawdę komfortową i bezpieczną opcją. Formalności są ograniczone do minimum i cały proces przejdziesz online. Nie musisz się martwić, że przepłacisz za pożyczkę, ponieważ aplikacja eFines porównuje oferty różnych pożyczkodawców. Poza tym możesz skorzystać z profesjonalnego wsparcia eksperta finansowego.

O autorze

Komentarze