Drukarka flora.

Flora – królowa wśród drukarek

Urządzenia marki Flora to nie tylko bardzo wysoka jakość produktów użytkowych, ale również odpowiednio dobrana do niej atrakcyjna dla klienta cena. Kompatybilne oprogramowanie usprawnia pracę i sprawia, że staje się ona płynna – instaluje je profesjonalny serwis.

Co charakteryzuje drukarki wielkoformatowe Flora?

Drukarki marki Flora to pełen profesjonalizm wydruku, do którego możemy dokładać komponenty wzbogacające jego jakość. Są nimi np. lakier, który pozwala uzyskać efekt laminowania bez użycia folii i nagrzewnicy. Dodatkowym atutem urządzeń jest to, że gotowość do pracy uzyskują od razu po uruchomieniu. Również lampy UV w tych urządzeniach nagrzewają się bardzo szybko, dzięki czemu od razu możemy korzystać z urządzenia.

Flora korzysta z własnego, autonomicznego oprogramowania, które usprawnia jej pracę. Program, za pośrednictwem którego możemy sterować wydrukami, to Flora System Control. Ze względu na profesjonalną obsługę i pomoc serwisu, jaką charakteryzuje się marka, jest ona jedną z najbardziej zaufanych i poważanych firm w biznesie.

Urządzenia te świetnie nadają się do drukowania zdjęć i plakatów, które dzięki parametrom urządzeń wyglądają profesjonalne. Ich jakość jest podobna do tej, jaką możemy uzyskać, drukując projekt w profesjonalnej drukarni. Flora to w większości drukarki wielkoformatowe, czyli takie, które drukują duże i niestandardowe rozmiary obrazów. Głównym rynkiem zbytu dla marki Flora jest branża poligraficzna.

Funkcjonalność urządzeń i ich wykorzystanie

Musimy pamiętać, że urządzenia Flora są przystosowane do wykonywania dużej liczby wydruków i pracy na pełnych obrotach. Sprzęt posiada warunki i parametry do drukowania 24/7 – nadaje się do ciągłej i nieprzerwanej pracy. Właśnie w tym aspekcie największą i najważniejszą rolę odgrywa doświadczony i profesjonalnie przygotowany zespół serwisowy. Musi on przygotować urządzenia do pracy oraz prawidłowo zainstalować oprogramowanie. To od tego zależy niezawodność drukarek i prędkość oraz wydajność ich pracy.

Urządzenia marki Flora do swoich wydruków wykorzystują różne materiały. Można drukować projekty nie tylko na różnego rodzaju papierze, ale również na folii czy takich materiałach, jak plexi, szkło czy drewno.

Niezawodny serwis urządzeń Flora

Oprócz samej dystrybucji sprzętu drukującego dla rynków poligraficznych marka Flora zajmuje się również kompleksowym serwisowaniem swoich maszyn. Serwisanci wykonują nie tylko naprawy czy wymiany komponentów, ale również ich konserwację umożliwiające lepszą pracę i dłuższą żywotność produktu. Serwisanci zobligowani są również do wykonywania okresowych przeglądów w ramach gwarancji. Mają one na celu odpowiednio wczesne wykrycie usterek lub konieczności wymiany komponentów, które są wadliwe lub zużyte.

Drukarki cyfrowe oraz UV firmy Flora wykonują wydruki przemysłowe UV, solwentowe, czyli wykonywane na elastycznych materiałach oraz wydruki tekstylne na materiałach i tkaninach. Urządzenia są wielofunkcyjne i w pełni zautomatyzowane dzięki profesjonalnemu oprogramowaniu. Przy odpowiednim przyuczeniu oraz wyjaśnieniu wszelkich funkcjonalności urządzeń stają się proste w obsłudze i przyjazne dla pracowników.

O autorze

Komentarze