najlepsze burgery w słupsku

Najlepsze burgery w Słupsku. TOP 3 miejsc.

Jakie są najlepsze burgery w Słupsku? Wybór być może nie jest tak szeroki, jak w przypadku pizzerii, jednak oferta gastronomiczna zaspokoi nawet najwybredniejsze podniebienia. W naszym mieście istnieje kilka lokali, oferujące burgery naprawdę najwyższych lotów. Gdzie warto się wybrać? Ostrzegamy – zestawienie ma charakter wyłącznie subiektywny i podyktowany jest wyłącznie gustem redakcji portalu NowySlupsk.pl.

Najlepsze burgery w Słupsku

Na łamach naszego portalu opisywaliśmy już miejsca, w których warto zjeść. Wspomnieliśmy w nim o burgerach. Chociaż lokali je oferujących nie ma zbyt wiele, to oferta gastronomiczna stoi na naprawdę wysokim poziomie. Pod względem jakości nie ustępują znanym i szanowanym lokalom z większych miast.

Najlepsze burgery w Słupsku – 3. MilkShake Bar

Strona internetowa

Pierwsza burgerownia w Słupsku z prawdziwego zdarzenia. Do tej pory oferowane produkty stoją na wysokim poziomie. W menu lokalu znajdziemy również inne propozycje kuchni amerykańskiej – m.in. stripsy, wyśmienite shake’i, a także nachos rodem z Meksyku.

Zatrzymajmy się na chwilę przy shake’ach, bo menu pod tym względem jest chyba najbogatsze w Słupsku. Do wyboru mamy klasyczne (5 pozycji), owocowe (6 pozycji), “słodki ząb” (8 pozycji), “pogoda dla bogaczy” (7 pozycji), a także “najlepsze mixy” (12 pozycji). Łącznie aż 38 różnych smaków do wyboru!

Najlepsze burgery w Słupsku – 2. William Wallace

Strona internetowa

Nie jest to to typowa burgerownia, a raczej miejsce, w którym oferta gastronomiczna jest uzupełnieniem do oferty alkoholi. Niemniej warto zajść na to danie do tego lokalu. Szczególnie z większą ekipą – serwowany jest tutaj Monster Burger, którym zaspokoi głód kilku osób. Warto jeszcze wstąpić na pizzę, która jest naprawdę smaczna i przy okazji się dobrego whisky.

Najlepsze burgery w Słupsku – 1. Tom’s Steak House

Strona internetowa

Jeden z nowszych lokali. Poza świetnym amerykańskim wystrojem oferuje najlepsze burgery w Słupsku. Idealnie skomponowane, chrupiące bułki, a przede wszystkim wyśmienite mięso. Dodatkowo znajduje się tu szeroki wybór Jacka Danielsa, co jest będzie wartością dodaną dla amatorów tego alkoholu. Koniecznie spróbujcie również wyjątkowo ostrych skrzydełek. Jest to jednak oferta wyłącznie dla poszukiwaczy mocnych gastrycznych wrażeń.

Gdzie jeszcze na burgera w Słupsku?

Powyżej wymienione lokale to nie jedyne burgerownie w naszym mieście. Niezłe burgery serwowane są również w FullBullu, znajdującym się w słynnej słupskiej Wieży Ciśnień. Wszystkie opisane lokale diametralnie się różnią pod względem charakteru, łączy je jednak jedno – zjecie w nich najlepsze burgery w Słupsku.

Komentarze