najlepsze desery w Słupsku

Najlepsze desery w Słupsku – TOP 3 miejsc redakcji

Gdzie zjesz najlepsze desery w Słupsku? Różnego rodzaju kawiarni oraz cukierni jest w naszym mieście całkiem sporo. Pytanie zasadnicze jednak – jak z ich jakością? Poniższy ranking jest wyłącznie naszym subiektywnym wrażeniem. Nie byliśmy wszędzie, niemniej dzielimy się z Wami naszymi odczuciami.

Najlepsze desery w Słupsku

Wybierając najlepsze desery w Słupsku nie mieliśmy łatwego zadania. Bywaliśmy w różnych miejscach w różnych odstępach czasowych, toteż zdajemy sobie sprawę, że część lokali znacząco poprawiła atrakcyjność swojej oferty od czasu naszej wizyty. Braliśmy pod uwagę nasze wrażenia po odwiedzinach zarówno słupskich cukierni, jak i kawiarni. Poniżej prezentujemy naszym zdaniem lokale, oferujące najlepsze desery w Słupsku.

Czytaj również: Najlepsze burgery w Słupsku – TOP 3 >>>

3. Koty za Płoty

Strona internetowa >>>

Jest to miejsce, które w swojej ofercie posiada nie tylko desery. Za to kilka pozycji w ich menu to dania, które są słodkie i jednocześnie bardzo smaczne. Koty za Płoty to lokal oferujący głównie naleśniki, ale za to jakie! Wystarczy wspomnieć np. o „Bałwanku”, na który składa się naleśnik z twarogiem śmietankowym lub cynamonowym. Mało słodkie? A co powiecie np. na „Rafaello”, który jest naleśnikiem z serkiem mascarpone, białą czekoladą, wiórkami kokosowymi oraz płatkami migdałów? 

2. Góra Lodowa

Strona internetowa >>>

W rzeczywistości Góra Lodowa to sieć cukierni prosperujących w naszym regionie. Dla nas zdecydowanym numerem jeden jest lokal znajdujący się przy ul. Nowobramskiej w Słupsku. Czego tu nie znajdziemy? Torty, ciasta, lody, kawa, herbata… Wszystko naprawdę dobrze wykonane i przede wszystkim smaczne. Zawsze mamy problem co wybrać, gdy udajemy się do tego lokalu. O jakości świadczy chociażby fakt, że wewnątrz zawsze znajduje się mnóstwo ludzi kosztujących firmowych specjałów.

1. Mariaż Patisserie

Strona internetowa >>>

To zdecydowanie najlepsze desery w Słupsku. Już sam fakt, że oferowanych produktów nie dostaniemy nigdzie indziej. Ponadto są przygotowane od serca. Nie bez znaczenia pozostaje kwestia smaku – te desery są po prostu najlepsze pod tym względem. Na dodatek każdy znajdzie coś dla siebie – jak przeczytamy w jednej z recenzji, największą wadą tego lokalu jest „zbyt duża ilość słodkości, których jest tak wiele, że kompletnie nie wiadomo, na co się zdecydować!”. Czy trzeba dodawać coś więcej? Niech Wasz język stanie się również recenzentem.

Najlepsze desery w Słupsku – co jeszcze?

Powyższe zestawienie oczywiście nie opisuje wszystkich istniejących lokali, w których zjemy „coś słodkiego”. Tego typu specjały oferowane są również w m.in. cukierni Muszelka, cukierni Sowa, kawiarni Słodkie Historie czy w jednej z licznych restauracji. A Waszym zdaniem jakie są najlepsze desery w Słupsku? Dajcie znać w komentarzach!

O autorze

Komentarze