SEOSEM24 ranking rating captain.

SEOSEM24, Widoczni Poznań, Delante Kraków i pozostałe 7 z TOP10 agencji SEO w Polsce

Specjaliści z Rating Captain postanowili stworzyć ranking opinii, który zawierałby 10 najlepszych agencji SEO w Polsce. W wyszukiwarce Google Maps wpisana została fraza kluczowa “agencje seo” a lokalizacja wyszukiwania była ustawiona na całą Polskę. Największa liczba opinii, a także najwyższa średnia ocena zadecydowały o tym, że firmy, które obecne są w rankingu zasłużyły na to wyróżnienie. Agencje SEO takie jak: SEOSEM24, Widoczni Poznań, Delante Kraków znalazły się w topowej trójce.

Czym jest Rating Captain?

Rating Captain to wrocławskie przedsiębiorstwo, które rewolucjonizuje rynek zarządzania opiniami online. Założyciele firmy stworzyli aplikację, która zajmuje się bezpośrednim wpływem na wizerunek, a także sprzedaż firm. Wykorzystując między innymi sztuczną inteligencję, Rating Captain wspiera przedsiębiorstwa w zarządzaniu na przykład negatywnymi opiniami.

Odpowiednie zarządzanie recenzjami, które pojawiają się pod firmowymi wizytówkami, niesie ze sobą szereg korzyści. Aplikacja Rating Captain integruje się z wieloma narzędziami, z którymi jej klienci współpracują na co dzień. Rating Captain to solidna firma, która pozyskała do swoich działań doświadczonego inwestora, a dzięki uzyskanym funduszom otrzymała dostęp do zaplecza naukowego.

Oznacza to, że prowadzone są badania naukowe we współpracy z ekspertami z Uniwersytetu SWPS. Wspomniane przedsiębiorstwo działa na rynku od 2019 roku. Narzędzie w dużej mierze wspiera klientów z branży e-commerce. Co ważne, posiada ono wtyczki do Magento2, Prestashop, Shopify, WooCommerce, Shoper, a także Shoplo.

Firma zadbała o to, aby aplikacja w podstawowej wersji była darmowa. Z racji tego, że założyciele firmy naprawdę znają się na zarządzaniu opiniami i dysponują narzędziami, które umożliwiają ich badanie i ocenę, postanowili na tej bazie stworzyć ranking najlepszych agencji SEO w Polsce.

Wszystkie firmy, które świadczą tego typu marketingowe usługi, zostały dokładnie przeanalizowane i ocenione, a wyniki są już dostępne w internecie!

Jakie agencje SEO zostały sklasyfikowane w rankingu TOP10?

Ranking opinii autorstwa wrocławskiego przedsiębiorstwa sklasyfikował 10 najlepszych agencji SEO w Polsce w następującej kolejności.

1. SEOSEM24 (klasa A)
2. Widoczni Poznań (klasa A)
3. Delante Kraków (klasa B)
4. Grupa TENSE Poznań (klasa B)
5. Semcore Poznań (klasa B)
6. Sempire Poznań (klasa B)
7. Artefakt Wrocław (klasa B)
8. EACTIVE Wrocław (klasa B)
9. Internetica Warszawa (klasa B)
10. SEOGroup Gdynia. (klasa B)

Jeżeli chodzi o agencję SEOSEM24, może ona pochwalić się następującymi wynikami przeprowadzonej w Reviews Audit analizy i oceny. Średnia ocen to: 4.97, liczba opinii: 393, nowe opinie w ostatnim kwartale: 156, średnia długość opinii: 137 znaków, a odsetek opinii bez tekstu: 8%. Co bardzo ważne, agencja SEOSEM24 została zaliczona do klasy A, jeśli chodzi o tablicę zaufania. Klasy obliczane są na podstawie liczby opinii i średniej ocen. Oznacza to, że wyróżniona na pierwszym miejscu agencja całkowicie zaspokaja oczekiwania klientów.

SEOSEM24 logo.

Druga agencja SEO w rankingu opinii to Widoczni Poznań. Może ona pochwalić się następującymi wynikami. Średnia ocena to: 4.92, liczba opinii: 386, nowe opinie w ostatnim kwartale: 23, średnia długość opinii: 177 znaków, a odsetek opinii bez tekstu to: 8%. Agencji Widoczni Poznań podobnie jak agencji SEOSEM24 została przyznana klasa A. To doskonały rezultat.

Widoczni logo.

Trzecia agencja SEO w rankingu opinii autorstwa Rating Captain to Delante Kraków. Delante Kraków może pochwalić się wynikami przeprowadzonego audytu takimi jak: średnia ocena: 4.83, liczba opinii: 193, nowe opinie w ostatnim kwartale: 18,, średnia długość opinii: 206 znaków, a także odsetek opinii bez tekstu 26%. Agencji SEO Delante Kraków została przydzielona klasa B na tablicy zaufania i jest to również bardzo dobry wynik.

Delante logo.

Na czwartym miejscu w rankingu opinii znalazła się agencja SEO Grupa TENSE Poznań. W przypadku tej agencji można wymienić następujące statystyki przeprowadzonego audytu SEO: średnia ocena: 4.33, liczba opinii: 330, nowe opinie w ostatnim kwartale: 15, średnia długość opinii: 275 znaków, a odsetek opinii bez tekstu: 23%. Grupa TENSE Poznań podobnie jak opisana wyżej agencja Delante Kraków może pochwalić się klasą B na tablicy zaufania.

Grupa TENSE logo.

Piąte miejsce w rankingu autorstwa Rating Captain zajęła agencja Semcore Poznań. W przypadku tej firmy można mówić o średniej ocenie: 4.82, liczbie opinii: 162, nowych opiniach w ostatnim kwartale: 6, średniej długości opinii: 256 znaków, a także odsetku opinii bez tekstu: 12%. Semcore Poznań także należy do klasy B.

Semcore logo.

Na szóstym miejscu w rankingu opinii znalazła się agencja Sempire Poznań. Jej statystyki wyglądają następująco: średnia ocena: 4.8, liczba opinii: 96, nowe opinie w ostatnim kwartale: 9, średnia długość opinii: 175 znaków, a odsetek opinii bez tekstu: 10%. Agencja SEO Sempire Poznań również otrzymała klasę B.

Sempire logo.

Siódmą pozycję w rankingu opinii objęła agencja SEO Artefakt Wrocław. Odznacza się ona oceną: 4.4, liczbą opinii: 173, nowymi opiniami w ostatnim kwartale w liczbie: 12, średnią długością opinii: 191 znaków, a także odsetkiem opinii bez tekstu: 21%. Artefakt Wrocław jako agencja także otrzymała klasę B.

Artefakt logo.

Na ósmym miejscu znalazła się agencja EACTIVE Wrocław. Jej średnia ocena to 4.48, liczba opinii: 80, nowe opinie w ostatnim kwartale: 3, średnia długość opinii: 229 znaków, a odsetek opinii bez tekstu: 22%. EACTIVE Wrocław została przyznana klasa B.

Eactive logo.

Na dziewiątym miejscu w rankingu opinii odnaleźć można Internetica Warszawa. Średnia ocena to w tym przypadku: 4.35, liczba opinii: 106, nowe opinie w ostatnim kwartale: 4, średnia długość opinii: 226, a długość opinii bez tekstu: 23%. Podobnie jak powyższe kilka agencji SEO, Internetica Warszawa została zaliczona do klasy B na tablicy zaufania.

Internetica logo.

Dziesiąte miejsce w rankingu zajęła SEOGroup Gdynia. Średnia ocena, jeśli chodzi o tę agencję wyniosła: 4.99, liczba opinii: 72, nowe opinie w ostatnim kwartale: 1, średnia długość opinii: 189 znaków, a odsetek opinii bez tekstu wyniósł 8%. Agencja znajduje się w klasie B na tablicy zaufania.

SEOgroup logo.

Wszystkim wyróżnionym w rankingu opinii agencjom serdecznie gratulujemy.

Dlaczego opinie i zarządzanie opiniami są istotne dla firm i ich klientów?

Jak wskazują sami założyciele przedsiębiorstwa Rating Captain, opinie o firmach, a także ich produktach i świadczonych usługach wpływają bezpośrednio na decyzje zakupowe potencjalnie zainteresowanych skorzystaniem z oferty. Kupujący ufają opiniom, gdyż wierzą, że żadna z osób, która pozostawiła recenzję i ocenę, nie ma ukrytych motywów. Prawdą jest bowiem, że w internecie panuje wolność odnośnie do tego, co można napisać pod firmowymi wizytówkami.

Jeżeli dana firma świadczy źle swoje usługi lub sprzedaje wadliwe produkty, nie uniknie krytyki. W związku z tym przed wydaniem pieniędzy ludzie decydują się na zapoznanie z dostępnymi opiniami.

Duża liczba pozytywnych recenzji na temat działalności buduje wysoki poziom zaufania do niej.

Dodatkowo warto wskazać, że duża liczba opinii pod wizytówką w Google Moja Firma i odpowiednie zarządzanie nimi sprawiają, że zarówno profil firmowy, jak i firmowa strona internetowa są lepiej pozycjonowane.

Odpowiednie zarządzanie opiniami to znaczy między innymi odpisywanie na pojawiające się recenzje po krótkim czasie sprawia również, że kontakt z klientami jest dużo lepszy.

Firma sprawia wtedy wrażenie otwartej na krytykę. Mówimy oczywiście o sytuacji, w której zarządzający firmową wizytówką potrafi także konstruktywnie odnieść się do negatywnych opinii. Dobre opinie na firmowym profilu mogą być darmową reklamą dla każdej firmy.

Na czym polegają audyty przeprowadzone agencjom SEO w ramach rankingu opinii?

Wszystkie agencje SEO wyróżnione w rankingu opinii autorstwa Rating Captain zostały poddane szczegółowemu audytowi. Parametry, które były brane pod uwagę w trakcie przeprowadzania audytu to między innymi: widoczność, jakość recenzji, główne skargi, słowa kluczowe, nowe recenzje w ostatnim kwartale, odpowiadanie na recenzje, a także ton ekspresji i czas odpowiedzi.
Dzięki zastosowaniu w trakcie tworzenia rankingu narzędzia Reviews Audit możliwe stało się całkowicie obiektywne i szczegółowe przeanalizowanie, a także ocenienie wyróżnionych agencji SEO. Zadecydowały opinie, a także sposób zarządzania nimi przez właścicieli firm.

Narzędzie takie jak Reviews Audit co ważne sugeruje także właścicielom wizytówek, jakich zmian mogą dokonać w zarządzaniu opiniami, aby maksymalnie poprawić wizerunek firmy.

Jakie korzyści niesie dla agencji SEO wyróżnienie w rankingu opinii?

Wyróżnienie w rankingu opinii Rating Captain jest dla wszystkich wymienionych agencji SEO sporym osiągnięciem. Gdy weźmiemy pod uwagę, jak duża jest liczba wszystkich agencji, które świadczą tego typu usługi w Polsce, uświadomimy sobie, jak trudno jest wbić się do topowej dziesiątki. Dla pracowników wyróżnionych agencji SEO obecność w rankingu to także potwierdzenie ich eksperckiej wiedzy i umiejętności.

Nie tylko pracownicy wymienionych agencji mogą czuć satysfakcję po opublikowaniu wyników rankingu opinii. To także ogromny sukces dla kadr zarządzających.

Warto wskazać również, że znalezienie się w topowej dziesiątce agencji SEO w Polsce ma również wartość promocyjną. Klienci z pewnością wolą korzystać z usług agencji, które mogą pochwalić się tytułem agencji SEO z TOP10 w Polsce.

Podsumowując, w rankingu opinii zostały wyróżnione agencje SEO takie jak: SEOSEM24, Widoczni Poznań, Delante Kraków, Grupa TENSE Poznań, Semcore Poznań, Sempire Poznań, Artefakt Wrocław, EACTIVE Wrocław, Internetica Warszawa, a także SEOGroup Gdynia. Wszystkie wyróżnione firmy odznaczają się doskonałą średnią ocen, bardzo dużą liczbą opinii i świetnym zarządzaniem opublikowanymi recenzjami.

W wyniku audytu przeprowadzonego narzędziem Reviews Audit możliwe stało się dokładne przeanalizowanie, a także ocena wyróżnionych firm. Wszystkim firmom, które znalazły się w rankingu opinii, serdecznie gratulujemy zajętych miejsc.

O autorze

Komentarze