SHOW SALOON Cyrku Eloize

Po raz pierwszy w Polsce SHOW SALOON, Cyrku Eloize będzie można zobaczyć w amfiteatrze Doliny Charlotty już 7 lipca 2019. Start 20:00, Otwarcie bram 18:00. Support – Mimello Artyści do Usług (półfinaliści MamTalent).

Jedyne takie przedstawienie w kraju

Dolina Charlotty ma przyjemność zaprosić Państwa na jedyne tego typu przedstawienie w kraju. Inspirowane bogatym dziedzictwem Dzikiego Zachodu, Saloon przenosi publikę w zadymione centrum pustynnego miasteczka na dzikim zachodzie. Otwórzcie drzwi tej karczmy i zabierzcie całą rodzinę na szaloną, muzyczno – akrobatyczną przygodę.

Scena aż huczy i buzuje od zarażającej energii i oszałamiających popisów akrobatycznych aż 11 najlepszych światowych cyrkowców, występujących przy granej na żywo muzyce Patsy Cline i Johnnego Casha, co razem daje napakowaną humorem, emocjonalną teatralno – cyrkową komedię w wykonaniu Cyrku Eloize. Przygotujcie się na totalny odlot, wart najlepszych westernów.

Konwencja nowego cyrku

Utrzymany w teatralnej konwencji nowego cyrku SALOON to potężna dawka emocji, zapierających dech w piersiach popisów akrobatycznych, granej na żywo muzyki – ale też historia miłosna, która chwyta za serce, bawiąc przy tym do łez. Skoki przez lasso, koło cyr, akrobacje na trapezach, czy korean plank to tylko niektóre z cyrkowych popisów, które będzie można zobaczyć.

W ciągu ostatnich 24 lat Kanadyjski Cyrk Eloize przemierzał świat z 11 przedstawieniami i ponad 1000 mniejszych performance’ów. Ponad 4000 występów na całym świecie, w ponad 500 miastach i 40 krajach, zdołało oczarować swoją oryginalnością, emocjami, oraz poetyką bez mała 3 miliony widzów.

Gdzie kupić bilety?

Bilety można nabyć na: kupbilecik.pl, eventim.pl, ebilet.pl i biletyna.pl oraz ticketmaster.pl

A także w stacjonarnych punktach sprzedaży:

Punkty stacjonarne sprzedaży biletów do obu imprez: Ustka – LOT „Ustka i Ziemia Słupska” ul. Marynarki Polskiej 71,

Słupsk: Biuro Podróży WODNIK, Dworzec PKP I piętro

Informacja Turystyczna, ul. Starzyńskiego 8

Agolamedia, ul. Wojska Polskiego 16/B

Lębork: Biuro Turystyczne Expedite, Pl. Pokoju 3

O autorze

Komentarze