Świąteczna Biesiada Międzypokoleniowa

Słupska Rada Seniorów oraz  Stowarzyszenie Amazonka serdecznie zapraszają na Świąteczną Biesiadę Międzypokoleniową, która odbędzie się 14 grudnia 2018 od 12.00 do 15.00 w Słupskim Centrum Organizacji Pozarządowych przy ul. Niedziałkowskiego 6 w Słupsku.

W czasie biesiady, której celem jest m.in.: aktywizacja osób starszych, zapewnienie Im pełniejszego udziału w życiu społecznym oraz tworzenie warunków dla integracji międzypokoleniowej proponujemy Państwu spotkanie, zabawę, w czasie której uczestnicy, zarówno osoby starsze jak i ich dzieci i wnukowie, będą mogli wziąć udział w świątecznych konkursach, wspólnym śpiewaniu kolęd i pastorałek, zabawach integracyjnych oraz skorzystać z przygotowanego poczęstunku.

W czasie wydarzenia, które poprowadzi wokalistka i DJ-wodzirej wykonane zostaną przez uczestników spotkania ozdoby świąteczne, które zostaną przekazane przez członków Słupskiej Rady Seniorów na rzecz osób samotnych, starszych, wymagających całodobowej opieki przebywających w mieszkaniach wspieranych prowadzonych przez Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Słupsku.

W ramach jednego z konkursów przedstawiciele Stowarzyszenia Amazonka, Słupskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, Dziennego Domu Pomocy Społecznej, Klubu Kwadrat, Klubu NOT,  Szkolnego Klubu Wolontariusza przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych oraz innych chętnych mieszkańców Słupska, zaprezentują kolędy i pastorałki wprowadzające w nastrój zbliżających się Świąt. Foto-budka, wykonanie jadalnych ozdób, upominki to przykłady atrakcji przygotowanych dla Państwa. Biesiada zostanie upamiętniona filmem zrealizowanym przez TV Środowiskowego Domu Samopomocy – osób niepełnosprawnych przy MOPR.

Zapraszamy serdecznie na Biesiadę, prosimy o przekazywanie informacji dalej i zachęcanie innych do udziału.

Źródło: www.slupsk.pl

O autorze

Komentarze