wypożyczalnia gier planszowych w słupsku

Wypożyczalnia Gier Planszowych w Słupsku – otwarcie w sobotę

Coś się kończy, coś innego się zaczyna. To powiedzenie idealnie pasuje do właścicieli zamkniętej jakiś czas temu Herbaciarni Filart. Dostępne były w tym lokalu gry planszowe, co przyczyniło się do powstania nowej koncepcji biznesowej. Wypożyczalnia Gier Planszowych w Słupsku zostanie otwarta już w najbliższą sobotę, tj. 9. lutego 2019 roku. Jak to będzie wyglądało?

Herbaciarnia, stowarzyszenie i wypożyczalnia

Herbaciarnia Filart oferowała swojego czasu możliwość wypicia kawy lub herbaty przy grach planszowych. Lokal został zamknięty, jednak jak zdradzają nam właściciele – zaraz po tym zarejestrowano Stowarzyszenie Filart. Podmiot zajmował się organizacją m.in. nocnego grania, rozgrywek w planszówki na ulicy, na dywanie i wiele więcej inicjatyw. Przygoda z planszówkami trwa więc już od niemal 5 lat. Ostatecznie zdecydowano się na otwarcie Wypożyczalni Gier Planszowych w Słupsku.

Gralnia na miejscu

Właściciele dysponują blisko 70-metrowym lokalem, który znajduje się przy ulicy Mikołajskiej 5. Tym samym Wypożyczalnia Gier Planszowych w Słupsku oferuje nie tylko możliwość zabrania wybranej planszówki do domu, ale również opcję rozegrania partii na miejscu. Koszt wynosi 10 zł od osoby – bez żadnych ograniczeń czasowych. Naszym zdaniem jest to ciekawa alternatywa na spędzanie czasu wolnego.

Czytaj również: MK Bowling w Jantarze już nieczynne >>>

Wypożyczanie gier do domu

Wypożyczalnia Gier Planszowych oferuje również możliwość wzięcia danej planszówki do domu. W takim przypadku koszt będzie wynosił 10% wartości gry. Pobierana będzie również kaucja, zwrotna po zwrocie przedmiotu. Zostaną wprowadzone Karty Stałego Klienta, które zniosą obowiązek uiszczenia kaucji – jest to opcja wygodna szczególnie dla miłośników tej formy rozrywki, którzy oddają się jej dosyć często.

Wypożyczalnia Gier Planszowych – otwarcie

Lokal otworzy się dla klientów już w najbliższą sobotę, tj. 9. lutego. Powstaną również bezpłatne kluby dla dzieci i dorosłych. Wypożyczalnia Gier Planszowych w przyszłości planuje również wdrożenie do oferty sprzedaży planszówek. Wszystko jednak zależy od tego, jak nowe miejsce na mapie Słupska zostanie przyjęte przez jego mieszkańców.

Zajrzyj na oficjalny fanpage Wypożyczalni >>>

O autorze

Komentarze