ZniŻAK – karta rabatowa dla studentów w Słupsku

ZniŻAK to karta rabatowa, z której mogą korzystać słupscy studenci. Jej posiadacz uprawniony jest do licznych zniżek u Partnerów projektu, w tym m.in. lokali gastronomicznych, fryzjerów czy salonów kosmetycznych. Co więcej – mogą z niej korzystać również doktoranci Akademii Pomorskiej. Celem projektu jest zachęcenie społeczności akademickiej do korzystania z uroków Słupska.

ZniŻAK – jak to działa?

Karta ZniŻAK wydawana jest bezpłatnie wszystkim studentom Akademii Pomorskiej. Zarówno dla tych, którzy studiują na kierunkach licencjackich, magisterskich, jak i doktoranckich. Projekt wystartował 1. października 2017 roku i początkowo liczył 16 Partnerów. Aktualnie studenci i doktoranci uprawnieni są do zniżek u ponad 57 Partnerów. Jak zapewnił mgr Przemysław Kamiński – koordynator projektu – wciąż trwają rozmowy z nowymi firmami.

Warunek: legitymacja studencka

Ważną informacją jest fakt, że ZniŻAK wydawany jest bezpłatnie wszystkim studentom i doktorantom Akademii Pomorskiej. Warunkiem jest okazanie ważnej legitymacji studenckiej. Dokument ten będzie potrzebny również w trakcie wizyty u któregokolwiek z Partnerów. Na karcie rabatowej znajduje się bowiem informacja, że jest ona ważna wyłącznie z ważną legitymacją studencką.

Czytaj również: Mobilny Asystent Turystyczny w Słupsku >>>

zniżak

Gdzie honorowany jest ZniŻAK?

Na stronie projektu możemy znaleźć miejsca, w których honorowana jest karta rabatowa. Dzięki ZniŻAKowi studenci uzyskują dostęp do bogatej oferty kulturalnej Słupska. Mogą również np. taniej zjeść, pójść na siłownię lub fitness czy zadbać o swoją urodę. Lista Partnerów jest spora, na dodatek wciąż się powiększa. Wśród nich znajdziemy m.in. Kino RejsNowy TeatrCentrum Językowe „OXFORD”Kawiarnię Mel’s Coffee czy chociażby Skandal.

Pełną listę znajdziesz na stronie projektu >>>

Zobacz również: Mapa partnerów ZniŻAKa >>>

Nie tylko zniżki

Ciekawostką jest fakt, że ZniŻAK to przede wszystkim wygoda i atrakcyjne warunki korzystania z miasta. Na stronie internetowej projektu na bieżąco publikowane są informacje o nowych partnerach oferujących niższe ceny dla studentów Nie brakuje informacji o nowych promocjach, jak chociażby „Dzień Studenciaka” od stycznia w Kawodajni Słupskiej. Bądź na bieżąco z aktualnościami projektu >>>

Gdzie odebrać kartę?

ZniŻAK wydawany jest w Biurze Sekcji ds. Promocji, pok. 306 – 307 w godzinach 8-15 od poniedziałku do piątku. Jedynym warunkiem jest posiadanie statusu studenta, niezależnie od kierunku, formy studiów, a także poziomu. Przy odbiorze należy okazać ważną legitymację. Karta rabatowa wydawana jest jednorazowo i nie istnieje możliwość przekazania jej osobom trzecim.

O autorze

Komentarze