Reklama Słupsk

Daj się zauważyć w naszym mieście!

Kim jesteśmy?

Portal www.nowyslupsk.pl ruszył 5. grudnia 2018 roku. Naszym celem jest informowanie o praktycznych aspektach życia w naszym mieście. Prezentujemy najciekawsze miejsca, rozmawiamy z najciekawszymi osobami, a także pokazujemy to, co jest najciekawszego w Słupsku. Przekazujemy również najciekawsze informacje lokalne, chociaż nie to jest naszą specjalizacją. Dlatego wybieramy wyłącznie takie wiadomości, które wniosą coś korzystnego do życia Słupszczan oraz Słupszczanek. Unikamy kontrowersji – to nasza najważniejsza cecha.

Reklama Słupsk - jak to działa?

Interesuje się Reklama Słupsk? Trafiłeś w doskonałe miejsce. Oferujemy coś znacznie więcej, niż banery reklamowe na naszym portalu czy artykuły sponsorowane. Możemy Cię wesprzeć również w kwestii prowadzenia Social Media, kreowaniu kampanii płatnych Google Ads czy Facebook Ads. Możemy również poprowadzić Twój blog firmowy – w tym celu dostarczymy ciekawych i skutecznych treści, które będą stanowiły ogromną wartość dodaną Twojej firmie. Podejmiemy się również pozycjonowania stron internetowychzarządzania marketingiem treści (tzw. Content Marketing) oraz organizacją eventów firmowych.

Reklama Słupsk

Banery i artykuły na stronie

Daj się zauważyć - skorzystaj z podstawowej reklamy na stronie.

Banery i artykuły na stronie

Mamy kilka miejsc na stronie, w których możemy umieścić banery reklamowe Twojej firmy. Sporządzimy również artykuły sponsorowane, które będziemy udostępniać na naszych profilach społecznościowych oraz w grupach na Facebook'u. Zapewniamy dotarcie do wielu odbiorców!

Blogi firmowe

Zleć nam prowadzenie Twojego bloga firmowego!

Blogi firmowe

Bądź ekspertem w oczach Twoich klientów. Dobra treść na firmowym blogu to gwarancja nawiązania trwałych relacji z Twoimi odbiorcami. Gwarantujemy terminowość oraz wysoką jakość przygotowanych artykułów.

Google Ads i Facebook Ads

Skorzystaj ze wsparcia przy płatnych kampaniach reklamowych.

Google Ads i Facebook Ads

Google Ads oraz Facebook Ads to najskuteczniejsze narzędzia do promowania Twojego biznesu w Internecie. Kluczem do sukcesu jest odpowiednie ustawienie parametrów reklamy. My wiemy jak to zrobić!

Content Marketing i Social Media

Dobry content to połowa sukcesu. Treści należy odpowiednio dystrybuować w Internecie.

Content Marketing i Social Media

Content Marketing to strategia zarządzania treścią w Twojej firmie. Działania powinny być wsparte odpowiednim wykorzystaniem portali społecznościowych. Wyszukamy najlepszych słów kluczowych, sporządzimy atrakcyjne treści, którym zapewnimy szeroki odbiór.