Prywatna opieka medyczna – Twój „Plan na Zdrowie”!

Podejmując współpracę z portalem Nowy Słupsk obiecałem sobie, że jako Agent Ubezpieczeniowy PZU nie będę tutaj faworyzował firmy dla której pracuję na wyłączność, ani negował innych firm ubezpieczeniowych. Oczywiście nadal mam zamiar trzymać się swojej obietnicy. Jednakże jest pewien produkt, który przetestowałem osobiście, sprzedaje się świetnie i cieszy się ogromnym zadowoleniem moich klientów. Ubezpieczenie które ułatwia życie wielu ludzi, w tym moje, i którym tak bardzo chcę się z wami podzielić, że w tym artykule muszę nagiąć swoją zasadę, za co bardzo przepraszam niektórych czytelników.

Prywatna opieka medyczna – PZU Plan na Zdrowie

To o tym pragnę Wam dzisiaj opowiedzieć. Każdy, kto czekał na wizytę u lekarza kilka tygodni czy miesięcy i odpuścił sobie dbanie o zdrowie ze względu na czas, zrozumie, dlaczego jest to dla mnie tak ważne. Ubezpieczenie „PZU Plan na Zdrowie oferuje między innymi prywatną opiekę medyczną dla osób do 65. roku życia. Dostęp do szeregu lekarzy specjalistów, badań diagnostycznych (specjalistycznych, laboratoryjnych), zabiegów ambulatoryjnych, a nawet rehabilitacji czy szczepień, a także pomoc w razie ciężkiej choroby lub następstw nieszczęśliwego wypadku.

Wśród dostępnych specjalistów znajdziemy takie perełki jak alergolog, diabetolog, neurolog, kardiolog czy ginekolog, a nawet psycholog i psychiatra .

W ramach opłacanej składki dostęp do świadczeń jest całkowicie bezpłatny i bez limitów. Jedynie zabiegi rehabilitacyjne ograniczone są do 30 rocznie (i wyżej wspomniane wizyty u psychologa i psychiatry – 4 wizyty rocznie) . 

Składowe ubezpieczenia

Podstawą polisy jest produkt „Plan na Zdrowie”, do którego kolejno dobieramy dodatki. W mojej opinii, najciekawszym z nich jest właśnie opieka medyczna o nazwie „W Trosce o Ciebie”.  Całość możemy uzupełnić o kolejne dodatki: „W Ciężkiej Chorobie” i „W Leczeniu Nowotworu”.

  • Plan na Zdrowie

Gdy dojdzie do następstw nieszczęśliwego wypadku (np. złamania, porażenia lub uszkodzenia narządów) możemy przez rok korzystać z konsultacji lekarskich i badań diagnostycznych w prywatnych placówkach medycznych (współpracujących z PZU)
na terenie całej Polski. (szczegóły)

To ubezpieczenie jest „podstawką”. Do niego wybieramy poniższe dodatki. Innymi słowy – na co byśmy się nie zdecydowali, zawsze otrzymujemy „Plan na Zdrowie” do naszej dyspozycji.

  • W Trosce o Ciebie

To właśnie nasz kluczowy dodatek – opieka medyczna „na co dzień”. Do wyboru mamy 3 warianty: Ogólny, Rozszerzony i Kompleksowy.

Ten dodatek zapewnia nam profesjonalną opiekę zdrowotną w prywatnych placówkach medycznych w ponad 550 miastach w całej Polsce. Ubezpieczenie gwarantuje wizyty u wykwalifikowanych specjalistów bez skierowań, umówienie wizyty u internisty i pediatry w ciągu maksymalnie 2 dni roboczych, a u specjalisty – w ciągu 5 dni roboczych (czas oczekiwania na wizytę może się wydłużyć, jeśli mamy preferencje co do dnia, godziny, lekarza czy placówki). (szczegóły)

Kolejnymi dodatkami są:

  • W Leczeniu Nowotworu

Zapewnia nam on opiekę medyczną w razie zachorowania na nowotwór złośliwy. Dzięki temu ubezpieczeniu możemy przez 3 lata korzystać z konsultacji lekarskich i badań diagnostycznych. Otrzymujemy też wsparcie finansowe (6 000 zł) i możliwość skorzystania z drugiej opinii medycznej oraz konsylium lekarskiego. (szczegóły)

  • W Ciężkiej Chorobie

Ten dodatek zapewni nam opiekę medyczną w razie ciężkiego zachorowania (np. na udar, chorobę Alzheimera, chorobę Parkinsona, stwardnienie rozsiane). Dzięki ubezpieczeniu możemy przez rok korzystać z konsultacji lekarskich i badań diagnostycznych. (szczegóły)

Gdzie możemy skorzystać z opieki medycznej?

W Słupsku z PZU Zdrowie współpracuje już ponad 20 prywatnych placówek medycznych.

Listę placówek współpracujących z PZU na terenie całej Polski można znaleźć tutaj:  https://www.pzu.pl/kontakt-i-pomoc/znajdz-punkt-medyczny

Chcąc wykupić prywatną opiekę medyczną „na co dzień”, musimy tak naprawdę zawrzeć polisę „Plan na Zdrowie” + „W Trosce o Ciebie”. Produkt „Plan na Zdrowie” jest zawsze ubezpieczeniem podstawowym, czyli nieodłącznym elementem polisy.

„Plan na Zdrowie”(szczegóły) + „W Trosce o Ciebie” (szczegóły) (pełna opieka medyczna) warianty: Ogólny, Rozszerzony, Kompleksowy

Jeśli zawieramy polisę na min. 2 osoby (w tym małżonek albo

partner życiowy oraz dziecko własne lub przysposobione), wówczas otrzymujemy 10% zniżki.

Dodatkowo:

„W Leczeniu Nowotworu” – (szczegóły)

„W Ciężkiej Chorobie” – (szczegóły)

„Plan na zdrowie” to naprawdę dobry plan, a jak dobrze wiemy wszystko zaczyna się od planu. Jest to najlepsze rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią sobie czas i komfort – zarówno dla tych, którzy już dbają o swoje zdrowie, jak i dla tych, którzy w końcu postanowili o nie zadbać.

W razie dodatkowych pytań zapraszam do kontaktu:

tel. (+48) 783 835 831

Agencja Ubezpieczeniowa – Tobiasz Mencel

ul. Marynarki Polskiej 85j

76-270 Ustka

NIP: 839 318 52 70

Facebook: @agencjaustka

O autorze

Komentarze