zoopy

Zoopy – zupka do kubka ze Słupska

Zupy błyskawiczne kojarzą się przede wszystkim ze smaczną, choć chemiczną żywnością. Konotacja ta nie musi być jednak zawsze zgodna z rzeczywistością. Wyobraź sobie danie, które przygotujesz w 5 minut, a mimo to będą znajdowały się w niej duże kawałki warzyw. Niemożliwe? Dzięki słupskiemu producentowi dań Zoopy jest to realne.

Zoopy – do kubka i nie tylko

Zupki instant od Zoopy dostępne są obecnie w trzech wariantach smakowych: zupa pieczarkowa, prowansalska oraz minestrone. Produkty występują w dwóch rodzajach opakowań – standardowa 50 g oraz tzw. „zupka do kubka” o gramaturze 12 g. Dzięki temu istnieje możliwość przygotowania błyskawicznego dania zarówno w formie przekąski w kubku lub w formie bardziej treściwego dania w nieco większym naczyniu.

Liofilizacja – słowo kluczowe

Na pierwszy rzut oka Zoopy niczym się nie różnią od tzw. „zupek chińskich”. Jednak w momencie, gdy już przygotujemy takie danie zobaczymy, że wygląd (jak i smak!) jest znacząco lepszy od produktów, do których przywykliśmy. W zupie będą pływały duże kawałki warzyw, co sprawi, że będzie ona nie tylko prezentowała się smakowicie, ale równie dobrze smakowała. Cała tajemnica tkwi w liofilizacji warzyw.

Liofilizacja – co to takiego?

Proces zwany „liofilizacją” uznawany jest za najskuteczniejszy sposób przechowywania żywności. Dzięki temu zabiegowi warzywa zachowują zarówno swoje pierwotne właściwości odżywcze, jak i smak czy kształt. Co ważne – cały proces zachodzi bez użycia konserwantów. Polega na usunięciu wody z zamrożonych produktów. W efekcie otrzymujemy pełnowartościowe i smaczne danie Zoopy.

Dowiedz się więcej na stronie producenta >>>

Dla kogo?

Z uwagi na niezwykłą prostotę przyrządzania, Zoopy dedykowane są osobom, które nie mają czasu lub możliwości, by przygotować klasyczną zupę. Z tego powodu doskonale sprawdzą się zarówno w przypadku pracowników biurowych, jak i tych zatrudnionych w firmach, które nie zostały wyposażone w kuchnię. Są ciekawą alternatywą również dla studentów. Wystarczy poświęcić dosłownie 5 minut, by cieszyć się smacznym i pełnowartościowym daniem. Nie musisz już głodować w pracy lub na studiach!

Gdzie kupić?

Zoopy są dostępne przede wszystkim w sklepie internetowym producenta. Co nie oznacza, że na tym wyczerpują się możliwości. Prowadzone są intensywne działania mające na celu poszerzenie dystrybucji o sklepy stacjonarne. Dzięki temu zupki nabędziesz m.in. w Leclercu mieszczącym się przy ulicy Szczecińskiej 36k. Ale to nie wszystko – o szczegóły najlepiej zapytać bezpośrednio producenta. Kontakt znajdziecie na jego stronie internetowej.

Zoopy Leclerc

O autorze

Komentarze