MK Bowling

MK Bowling w Jantarze zamknięte od 3 lutego

MK Bowling w Jantarze zostało otwarte w 2012 roku. Pomimo popularności, jaką cieszyła się ta kręgielnia, lokal 3. lutego zakończył działalność. Poinformował o tym oficjalny fanpage w komunikacie wydanym o 21:23 w niedzielę – czyli tuż przed ostatnim zamknięciem drzwi. Pozostała nam już tylko jedna kręgielnia – w Parku Wodnym w Redzikowie.

MK Bowling zamknięte

„Ta ostatnia niedziela” – cytat z tej piosenki legendarnego Mieczysława Fogga idealnie obrazuje całą sytuację. Właściciele MK Bowling zdecydowali o tym, by zakończyć dotychczasową działalność. Poinformowano o tym na oficjalnym fanpage’u. Nie przekazano jednak do publicznej informacji, dlaczego podjęto taką decyzję. Z punktu widzenia konsumenta może się ona wydawać nieuzasadniona – wprawdzie bywaliśmy tam rzadko, niemniej tory zawsze były zajęte. Przynajmniej w weekendy.

Koniec kilkuletniej historii

MK Bowling zostało otwarte w 2012 roku – czyli w zasadzie tuż po tym, jak CH Jantar rozbudowało swój obiekt. Kręgielnia była otwarta w niedzielę nawet po tym, gdy wprowadzono zakaz handlu w te dni. Poza ofertą dla klientów indywidualnych, firma oferowała również szereg innych możliwości: turnieje bowlingu, a także organizację imprez urodzinowych. W trakcie gry w kręgle można było skorzystać z baru, by posilić się napojami zarówno alkoholowymi, jak i tymi bez zawartości procentów.

Czytaj również: Bary w Słupsku – czyli gdzie zjeść obiad >>>

Kręgielnia organizowała cykliczne turnieje. Ostatni Wielki Finał odbył się w dniu 5. grudnia 2018 roku. Poprzedzony został ośmioma eliminacjami. Co ważne – nie tylko osoby, którym udało się zakwalifikować, mogły wziąć udział w nim udział. Organizatorzy przewidzieli możliwość uzupełnienia miejsca dla nieobecnego finalisty poprzez graczy, którzy nie przebrnęli eliminacji, ale byli następni w kolejności.

Inne kręgielnie w Słupsku

Po zamknięciu MK Bowling fani kręgli mają do dyspozycji jeszcze jedną inną możliwość. Funkcjonuje kręgielnia w Parku Wodnym Redzikowo wraz z całym kompleksem sportowo-rekreacyjnym. Nie tylko miłośnicy kręgli znajdą tam coś dla siebie – funkcjonuje również sauna, centrum odnowy biologicznej oraz baseny tak sportowe, jak i rekreacyjne.

O autorze

Komentarze