Paluch w Słupsku już 13. września

Paluch w Słupsku już 13. września!

Tego rapera nie trzeba nikomu przedstawiać. Paluch w Słupsku zagra już 13. września na Hali Gryfia. Jego popularność w Polsce wyznaczają licznie nagradzane albumy – wystarczy wspomnieć, że tylko najnowszy z nich okrył się już trzykrotnie platyną.

Znany i lubiany w kraju nad Wisłą

Paluch zaczynał jako członek klasycznego już zespołu Aifam. Z tym składem nagrał liczne utwory, takie jak m.in. „Jak żyje” czy „Jaraj się” wraz z Shellerinim. Solową działalność rozpoczął już w 2004 roku, wydając nielegal pt. „Życie jest piękne”. Drugi nielegal pojawił się na rynku trzy lata później. Projekt doczekał reedycji w 2014 roku i zajął wówczas 49. miejsce na OLiSie.

Pierwsze złoto

Po „Życie jest piękne” Paluch wypuścił dwa oficjalne albumy „Pewniak” i „Bezgranicznie oddany”. Jednak to dopiero czwarty studyjny album rapera „Syntetyczna mafia” przyniosła pierwszy sukces sprzedażowy, osiągając 18. miejsce na OLiSie. Kolejna płyta „Niebo” pokryła się już złotem. „Lepszego życia diler” zdobył podwójną platynę, „10/29” jedną platynową płytę, „Ostatni krzyk osiedla” potrójną platynę, zaś „Złota Owca” – podwójną. Olbrzymia sprzedaż płyt świadczy o ogromnej popularności Palucha w Polsce. Już we wrześniu możecie go posłuchać na żywo w Słupsku!

Paluch w Słupsku już 13. września

Już 13. września na słupskiej hali Gryfia dojdzie do dużego wydarzenia, podczas którego zagra Paluch w Słupsku. Założyciel B.O.R. będzie promował swój najnowszy album „Czerwony dywan”, który już do tej pory pokrył się potrójną platyną. Jak na nasze „słupskie” warunki, jest to ogromne wydarzenie i mamy nadzieje, że Słupsk pokaże, że warto organizować w naszym mieście takie eventy.

Organizatorzy

Organizatorami koncertu są NoSleep oraz Marcin Pawłowski. Sponsorem głównym koncertu jest Milkshake Bar. Przy organizacji pomagają także Studziński Salon Tatoo, Odważmy się oraz DecanCars.

Bilety

Bilety online dostępne są pod linkiem – kliknij tutaj >>>

Bilety stacjonarne od 21.08 w Milkshake Barze przy ulicy Szczecińskiej 17.

Link do wydarzenia – kliknij tutaj >>>

NowySlupsk.pl patronem medialnym

Miło nam poinformować, że nasz portal – nowyslupsk.pl – objął to wydarzenie patronatem medialnym. Jesteśmy przekonani, że dacie radę i tłumnie pojawicie się 13. września w Hali Gryfia!

Czytaj również: Najlepsze kebaby w Słupsku zdaniem redakcji >>>

O autorze

Komentarze