Najlepsze kebaby w Słupsku

Najlepsze kebaby w Słupsku – TOP 3 redakcji

Jakie są najlepsze kebaby w Słupsku? Założymy się, że ile osób, tyle opinii. Niestety, nam również zdarza się jeść je dosyć często, co bezpośrednio wynika z chronicznego braku czasu. Pozwoliło nam to jednak wytypować trzy lokale, które – oczywiście naszym zdaniem – serwują najlepsze kebaby w Słupsku.

3. Berlin Doner Kebap

Być może dla niektórych będzie to zaskoczenie, jednak lokal zlokalizowany w Centrum Handlowym „Jantar” według nas serwuje jedne z lepszych kebabów w Słupsku. Bardzo odpowiada nam pikantny sos, który bardzo mocno nawiązuje do oryginalnej potrawy. Dodatkowo oferują wiele rodzajów dania, dzięki czemu jest w czym wybierać. Do minusów zaliczamy jednak: zbyt obfite polewanie sosem oraz zbyt wysokie ceny.

Czytaj również: Gdzie na obiad w Słupsku? >>>

2. Kebab House

Nie są to może najlepsze kebaby w Słupsku, ale z całą pewnością jest to bodajże najstarsza sieć, które oferuje tę potrawę w naszym mieście. Pierwszy lokal Kebab House wystartował kilka ładnych lat temu przy ulicy Wolności (obecnie przeniesiony z targowiska na drugą stronę ulicy). Cenimy sobie sposób doprawienia mięsa, szeroki wybór w menu oraz akceptowalny poziom cen. Drugie miejsce przyznaliśmy być może trochę z sentymentu – ostatecznie Kebab House był dla nas pierwszym spotkaniem z tymi daniami.

1. Noor Kebab

Prawdziwie odkrycie tego roku (dla nas oczywiście). Nie mamy pojęcia, kiedy ten lokal się otworzył, ale zdecydowanie serwuje najlepsze kebaby w Słupsku! Ostry sos jest dokładnie taki, jaki lubimy, doprawienie mięsa nie budzi żadnych zastrzeżeń, do tego uwielbiamy rollo zawijane w charakterystyczne kieszonki. Ceny również nie są zawrotne – np. małe rollo to koszt 8 zł, zaś średnie – tylko 12 zł.

Najlepsze kebaby w Słupsku – co ocenialiśmy?

Kebab obecnie postrzegany jest jako typowy street food i fast food. Składa się z niewielu składników, zaś kluczową kwestią jest, by:

  • warzywa były świeże,
  • sos był smaczny i odpowiednio pikantny,
  • mięso było odpowiednie doprawione,
  • bułka byławłasciwie wypieczona,
  • miejsce wzbudzało sentymenty 🙂

Naszym zdaniem najlepsze kebaby w Słupsku wg przyjętych kryteriów można zjeść w Noor Kebab. A jakie jest Wasze zdanie na ten temat? Dajcie znać w komentarzach! Z chęcią sprawdzimy nowe miejsca 🙂

O autorze

Komentarze