Browarium Słupsk

Wielka wyprzedaż piw w Browarium

„Wszystko ma swoje etapy” – taki komunikat widnieje na fanpage’u ulubionego sklepu słupskich piwoszy. Browarium będzie funkcjonowało tylko do 20. stycznia i w tym czasie prowadzi wielką wyprzedaż. Cały asortyment możemy nabyć o 15% taniej, niż miało to miejsce dotychczas. To dobra informacja z punktu widzenia Sylwestra, zła w perspektywie nadchodzącego roku 2019.

Od 8 lat na rynku

Sklep piwny Browarium funkcjonuje na słupskim rynku od 8 lat. W międzyczasie zmieniał swoją lokalizację. Niezależnie jednak od tego wciąż pozostawał najlepiej wyposażonym sklepem piwnym w naszym mieście. Już wkrótce może się to jednak skończyć – jak poinformował właściciel na firmowym fanpage’u – „wszystko ma swoje etapy, które się kiedyś kończą”. Dla słupskich smakoszy piwa to bardzo zła informacja – zwłaszcza, że jest to sklep prowadzony z pasją.

-15% na wszystko

Od dzisiaj, tj. 27. grudnia 2018 roku, do maksymalnie 20. stycznia 2019 roku cały asortyment został przeceniony o 15%. Bez względu na gatunek, markę czy jakość piwa. Jest w czym wybierać – Browarium to sklep specjalistyczny i dostaniemy tutaj takie rodzaje piwa, jak: belgijskie, craftowe, polskie, zagraniczne, portery bałtyckie, warmińskie itp.

To doskonała okazja, by zrobić zaopatrzenie na nadchodzącego Sylwestra. Browarium to najlepiej zaopatrzony sklep piwny w Słupsku, zaś prowadzona wielka wyprzedaż pozwoli nam skosztować złocistego trunku w atrakcyjnie niskich cenach.

Zobacz cały asortyment na stronie sklepu >>>

Browarium na sprzedaż

Piękna historia najlepszego sklepu piwnego w Słupsku może być kontynuowana. Browarium zostało wystawione na sprzedaż i nowy nabywca zapłaci za niego 100 tys. zł. W zamian otrzyma sprawdzoną markę, która dwukrotnie została nagrodzona jako najlepszy sklep piwnym w Polsce! Dostanie również pełne umeblowanie, know-how, towar, logo, markę, domenę, sklep internetowy, profil na FB oraz wizytówkę w Google.

Czytaj również: Sylwester w Słupsku 2018 – przegląd ofert >>>

W ogłoszeniu czytamy również, że sklep jest biznesem dochodowym, zaś powodem jego odstąpienia jest sytuacja osobista. Bez wątpienia kończy się, piękny etap w historii słupskiego handlu piwnego, który trwał nieprzerwanie od 2011 roku. Właścicielowi życzymy dalszych sukcesów biznesowych, a słupskim piwoszom udanych zakupów!

Zapoznaj się z ofertą sprzedaży sklepu >>>

O autorze

Komentarze