menu burgerów w Słupsku

Menu burgerów w Słupsku – jakie są ciekawe pozycje?

Jakiś czas temu opublikowaliśmy listę lokali, w których naszym zdaniem serwowane są najlepsze burgery. Tym razem postanowiliśmy się przyjrzeć menu burgerów w Słupsku. Szczególny nacisk położyliśmy zarówno na smak, jak i oryginalność danego dania. Poniżej znajdziecie pozycje z oferty słupskich lokali, które szczególnie przypadły nam do gustu.

Skandal – burger Granda

Menu burgerów w Słupsku z każdym rokiem się powiększa. Skandal jest stosunkowo nowym lokalem, który powstał przy ulicy Kowalskiej. Dokładnie w tym samym miejscu, gdzie niegdyś znajdował się Soho Kebab oraz Pizza Pazza. Spróbowaliśmy pozycje Granda i szczerze powiedziawszy, byliśmy mile zaskoczeni. Podeszliśmy sceptycznie, ponieważ nie przychodziło nam do głowy, w jaki sposób można harmonijnie połączyć smak krewetek z kiełbasą chorizo oraz wołowiną. Okazuje się, że można to zrobić w bardzo smaczny sposób.

Milkshake Bar – H2O na 100

Jeden z ostrzejszych burgerów, które można zjeść w Słupsku. Dla prawdziwych zjadaczy ostrych potraw ten burger będzie tylko pikantny, mimo to można go polecić z czystym sumieniem. Charakter dania jest kształtowany przez sos z pikantnych papryczek habanero, a także słodkiej karmelizowanej czerwonej cebuli. Godnym podkreślenia jest fakt smacznych frytek oraz lemoniady, które można domówić do zestawu.

William Wallace – Monster Burger
Czy można stworzyć smacznego burgera o wadze do 3 kg i średnicy 33 cm? Okazuje się, że można. Takie danie znajdziemy w ofercie menu burgerów w Słupsku w lokalu William Wallace. Monster Burger zaspokoi głód nawet kilku osób, co sprawia, że jest to świetna propozycja dla wygłodniałej ekipy znajomych. Wiadomo zresztą nie od dziś, że apetyt rośnie w miarę wypitych procentów. A oferta alkoholi w tym lokalu również zachęca do odwiedzin.

Tom’s Steak House – Nowy Meksyk

A co powiecie na meksykańską nutę smakową w burgerach? W podróż do Nowego Meksyku zaprasza Was Tom’s Steak House. Wystarczy wspomnieć, że mają mistrzowski grill. Dzięki temu wszystkie dania wychodzące z tamtejszej kuchni są soczyste i przede wszystkim – bardzo smaczne. Istota tej potrawy kształtowana jest przez sos salsa i sos czosnkowy, a także przez krążki cebulowe, ser, pomidory oraz idealnie wysmażowną wołowinę.

Czytaj również: Najlepsza pizza w Słupsku – TOP 3 redakcji >>>

Full Bull – Pulled Pork

Wyobrażacie sobie, że menu burgerów w Słupsku może zawierać w sobie wieprzowinę? To dość nietypowe połączenie sprawiające, że danie to przybiera nieco azjatyckiego charakteru. Taką pozycję znajdziecie w FullBullu. W składzie zawarto szarpaną wieprzowinę, a także krążki cebulowe, ogórka kiszonego, majonez, sos BBQ oraz sałatę. Z całą pewnością ten burger będzie zupełnie inny niż te, które dotychczas jedliście.

Menu burgerów w Słupsku – co jeszcze?

Na powyższych pozycjach nie kończy się menu burgerów w Słupsku. Poza wymienionymi daniami znajduje się jeszcze kilka innych, których należy obowiązkowo spróbować. Ciekawi jesteśmy, które słupskie burgery najbardziej Wam przypadły do gustu? Dajcie znać w komentarzach – z pewnością ich spróbujemy!

O autorze

Komentarze