Międzynarodowy Dzień Pizzy – sprawdź promocje w lokalach

Już jutro, tj. 9. lutego, obchodzimy Międzynarodowy Dzień Pizzy. Wiadomo nie od dziś, że nasze miasto usłane jest wszelkiej maści pizzeriami. Czy właściciele któregoś lokalu przygotowali specjalną ofertę na ten dzień? Jeżeli tak – to na czym ona polega? Poniżej prezentujemy przewidziane promocje, do których udało nam się dotrzeć.

Ferro Di Cavallo

Jak poinformował lokal Ferro Di Cavallo na swoim fanpage’u, w trakcie Międzynarodowego Dnia Pizzy drugą pizzę dostaniemy 15% taniej. Dodatkowo zorganizowano konkurs, dzięki któremu każdy zestaw Capriciosy, Pepsi oraz sosu będzie można nabyć za 25 zł. Wystarczy udostępnić ten post i oznaczyć dwóch znajomych.

Skandal

Do wczorajszego wieczoru trwał konkurs przygotowany przez Skandal. Dzisiaj wieczorem odbędzie się losowanie, które wyłoni zwycięzcę otrzymującego bon i talon na 50 zł. Dodatkowo w sobotę zjemy „Lipę” o 20% taniej za każdy placek.

Warsztat Pizzy Maranello

Również właściciel Warsztatu Pizzy Maranello przygotował specjalną ofertę z okazji tego dnia. Do każdego rachunku na kwotę 30 zł klient może liczyć na litr darmowej coli. Przy czym kwota ta będzie się sumowała, więc np. przy zakupach na 66 zł to otrzymamy od pizzerii dwa litry darmowej coli.

Czytaj również: Gdzie na pizzę w Słupsku? Poznaj nasze typy! >>>

Casa Italia

W Casa Italia przyjęli proste zasady promocji. W trakcie Międzynarodowego Dnia Pizzy wszystkie placki nabędziemy o 25% taniej. Bez wyjątku i kruczków prawnych.

Pizzeria Presto

W trakcie Międzynarodowego Dnia Pizzy w pizzerii Presto każdy sos dostaniemy gratis. Dodatkowo trwa konkurs, polegający na udostępnieniu w dniach 8-9 lutego tego posta i oznaczeniu znajomych, z którymi chcielibyśmy zjeść pizzę. Zwycięzcy otrzymają darmową pizzę.

Międzynarodowy Dzień Pizzy

Już 9. lutego na całym świecie obchodzimy Międzynarodowy Dzień Pizzy. Jest to jedno z najpopularniejszych dań na całym świecie – wystarczy wspomnieć, że każdego dnia sprzedawanych jest ok. 13 milionów kawałków pizzy. Potrawa została spopularyzowana w 1889 roku przez królową Włoch – Margheritę Sabaudzką. Jak nietrudno się domyślić, od jej imienia pochodzi najbardziej podstawowa wersja pizzy.

Powyższe promocje to wszystko, co udało nam się dowiedzieć bezpośrednio od właścicieli oraz analizując fanpage’e słupskich pizzerii. Wiecie może o jakichś innych ofertach? Dajcie znać w komentarzach – uzupełnimy nasze zestawienie.

O autorze

Komentarze